AGROSAB Sp. z o.o.

Sprzedaż maszyn i urządzeń
specjalistycznych

Maszyny rolnicze / Agrisem

Disc-O-Sem®

Przyjęty już przez wielu rolników i kontrahentów, Disc-O-Sem® jest sprawdzonym rozwiązaniem dla zredukowania kosztów długotrwałych, przy jednoczesnym zachowaniu wyjątkowej jakości plantacji. Nowe środowisko polityczno-ekonomiczne musi doprowadzić nas do ponownego przyjrzenia się narzędziom wykorzystywanym do uprawy ziemi i siewu. Dzięki precyzyjnemu systemowi przykrywania, Disc-O-Sem® posiada zdolność siewu z wysoką prędkością (od 8 do 20 km/h). Ponadto Disc-0-Sem® jest wielozadaniowy i może być przekształcany w prosty przeorywacz ścierniska.

W zależności od Waszych wymagań: intensywności użytkowania, uprawianej powierzchni ziemi, można wybrać 3 różne wydajności robocze (Super, Classic i Best). Można wybrać mechaniczny lub pneumatyczny lej zasypowy o pojemnościach w zakresie od 160 do 2000 litrów. Wybierając Disc-O-Sem® optymalizujecie swoje dostępne urządzenia i znacznie redukujecie koszty mechanizacji. Siew przez przykrywanie zapewni Wam wyjątkową siłę kiełkowania.

Precyzja przy wysokiej prędkości.

Siew przez przykrywanie okrywy jest jedynym rozwiązaniem technicznym, jeżeli chcesz być dokładnym przy wysokiej prędkości. Rzeczywiście, przy stosowaniu narzędzia zaorywującego, które składa się z tarcz lub lemieszy pługa nieuniknione jest pewne ubijanie. Natomiast gdy nie ma elementów stykających się z glebą, ziemia wyrzucana w powietrze pozostaje stała i przykryje nasiona regularnie umieszczane za pierwszym fartuchem rozbijającym grudy.

Siew przez przykrywanie

Płyta siewna Disc-O-Sem® została specjalnie zaprojektowana do umieszczania nasion pomiędzy 2 rzędami tarcz. Jest ona zamocowana z tyłu fartucha rozdrabniającego grudy. Strumień nasion nie jest więc w żaden sposób zakłócany przez strumień ziemi regulowany przez fartuch. Rozkład spadku nasion jest zorganizowany w pary w celu rozmieszczania plantacji w grzędach o szerokości około 20 cm. Siew w grzędach poprzez przykrywanie zapewnia efektywne wykorzystanie miejsca. Rośliny mają większy potencjał wzrostu, a chwasty mają mniej miejsca do rozwoju.

Disc-O-Sem DS610

Siewnik specjalnie dostosowany do roślin okrywowych (gorczyca, itp.)

 • Szerokość 3m z 25 wylotami
 • Lej 610 litrów
 • Nasiona przemieszczane grawitacyjne
 • Łatwe odczepianie siewnika
 • Rozprowadzanie regulowane przez regulator zanurzony w oleju
 • Rozprowadzanie napędzane przez unoszoną ramę koła
 • Sztywna pokrywa, która może być całkowicie otwierana
 • Stopień tylny
 • Ciężar samego siewnika: 485kg

Disc-O-Sem DS 750/1000

Jest dostępny w 3 wersjach (typach ramy):

 • Super,
 • Classic
 • lub Best.

Jego zmniejszona szerokość umożliwia umieszczanie go na podnoszonej ramie, zapewniając całkowitą szerokość ponizej 2,55m podczas transportu.

Disc-O-Sem DS 1500/2000

 • Pojemność 1500/2000 litrów
 • 4 głowice rozprowadzające
 • Wbudowane przejście
 • Hydrauliczny napęd turbiny
 • Lej wykonany z polietylenu wysokiej gęstości
 • Rama nośna wykonana z belek 160mm
 • Ubijanie gleby przez koła środkowe
 • Ciężar w stanie pustym:
  DS 1500: 800kg
  DS 2000: 830kg

Disc-O-Mulch®

AGRISEM International, wynalazca niezależnie, podnoszonej tarczy, posiada dzisiaj ważną funkcjonalnie nowoczesną technologię. Disc-O-Mulch jest bezdyskusyjnym wzorem na światowym rynku. Disc-O-Mulch umożliwia pracę z wysoką prędkością i nieskazitelną jakością oraz poziomowaniem. Po 7 długich latach pracy, AGRISEM International jest pierwszym producentem, który może zaoferować niezawodne, trwałe, produktywne rozwiązanie.

Piasty są przykręcone do systemu zabezpieczenie 3D. Wodoszczelność jest zapewniona przez zaawansowane technologicznie połączenia szczelne. Obracanie na 2-rzędowych łożyskach. Wyjątkowością rozwiązania AGRISEM jest to, że posiada ono znacznie większe wymiary, niż u konkurentów.

System zabezpieczenia 3D

Niezawodność
Bez przegubu, bezobsługowe, niezwykle proste.

Udar
Drgania tarcz zębatych zapewniają wyjątkową skuteczność penetracji w suchych warunkach.

Ekonomia
Wpływ drgań systemu zabezpieczenia 3D oszczędza około 25% więcej energii, niż tradycyjny system 2D.

Pośrednia wymienialna część pozwala zmieniać nachylenie krawędzi tarcz, w celu wyeliminowania powstawania otworów i rowków.

W zależności od Waszych wymagań: intensywności użytkowania, uprawianej powierzchni ziemi, można wybrać 3 różne wydajności robocze (Super, Classic i Best). Można wybrać mechaniczny lub pneumatyczny lej zasypowy o pojemnościach w zakresie od 160 do 2000 litrów. Wybierając Disc-O-Sem® optymalizujecie swoje dostępne urządzenia i znacznie redukujecie koszty mechanizacji. Siew przez przykrywanie zapewni Wam wyjątkową siłę kiełkowania.

SUPER
Niezrównane osiągi
CLASSIC
Najwyższy zakres
wszechstronności
BEST
Przodujący na rynku
Wskaźnik ceny
detalicznej 100
Wskaźnik ceny
detalicznej 82
Wskaźnik ceny
detalicznej 60
Opcjonalna wersja wieżowa Opcjonalna Lift-O-Sem® (brona z obrotowymi tarczami) Opcjonalna Lift-O-Sem® (brona z obrotowymi tarczami)
Od 35 do 50 KM/metr
Moc maksymalna: 320 KM dla 6 m
Ciężar 3 m. z wałem strunowym: 1950 kg
Stała: 3m
Składana hydraulicznie
Od 25 do 40 KM/metr
Moc maksymalna: 240 KM dla 6 m
Ciężar 3 m. z wałem strunowym: 1500 kg
Stała: 3m
Składana hydraulicznie
Od 20 do 35 KM/metr
Moc maksymalna: 320 KM dla 6 m
Ciężar 3 m. z wałem strunowym: 1200 kg
Stała: 3m
Składana hydraulicznie
Opcjonalnie: gwarancja przedłużona do 5 lat dla piasty i systemu zabezpieczenia 3D Opcjonalnie: gwarancja przedłużona do 5 lat dla piasty i systemu zabezpieczenia 3D Opcjonalnie: gwarancja przedłużona do 5 lat dla piasty i systemu zabezpieczenia 3D

Combiplow®

Wynaleziony przez AGRISEM International, Combiplow® jest dzisiaj uznanym i bezdyskusyjnym wzorcem na rynku. Wyjątkowość lemieszy z ich przesuniętą końcówką oraz rama, która została udoskonalona i jest wyjątkowo zwarta, sprawiają, że Combiplow zaspokaja wymagania najbardziej wymagających rolników i przedsiębiorców! Pracuje już ponad 5000 spulchniaczy gleby produkcji AGRISEM International, a firma oferuje teraz spulchniacz, który został dostosowany i zoptymalizowany.

Nowy mechaniczny system zabezpieczenia non-stop dla Combiplow®.

System zabezpieczenia non-stop jest wytwarzany przez niezwykłą sprężynę. Reakcja jest natychmiastowa i przy jej dużym odstępie produktywność jest największa. Nigdy więcej problemów z wyciekami oleju!

 • Może być stosowany z urządzeniami do siewu istniejącymi już w gospodarstwie.
 • Inwestycja jest mniejsza, niż w przypadku zakupu pełnego zestawu urządzeń do siewu bezpośredniego.
 • Możliwe jest używanie kombinacji siewnej bez Combiplow®. Do odłączenia wystarczy mniej, niż 5 minut (zamocowane 3-punktowym systemem szybkomocującym).
 • Combiplow® może pracować samodzielnie poprzez dostosowanie jego tylnego walca prętowego.

Precyzyjna i prosta regulacja zaczepu tylnego.
Wynalezione przez AGRISEM, 2 skrzynki wielozderzakowe Combiplow® są określone przez zderzak górny i zderzak dolny. W serii S 3-ci punkt może być regulowany na długości. Zaczep wciągany.

Najbardziej zwarty spośród znajdujących się na rynku

Wykorzystywanie tradycyjnych kombinacji siewnych istniejących w gospodarstwie to

Wszechstronność
Zmniejszone inwestycje
Ochrona Waszych plonów

Precyzyjna i prosta regulacja zaczepu tylnego

Wynaleziona przez Agrisem, 2 skrzynki wielozderzakowe Combiplow® są określone przez zderzak górny i zderzak dolny. W serii S 3-ci punkt moze być regulowany na długości. Zaczep wciągany.

Combimulch®

Combimulch® jest agronomicznym uzupełnieniem dla Cultiplow® lub Combiplow®. Walec precyzyjnie kontroluje głębokość spulchniania, a rząd tarcz 3D zapewnia mieszanie na powierzchni w celu uzyskania 2 funkcji w tylko 1 przejściu.

Cultiplow®

Cultiplow® jest używany samodzielnie. Ten spulchniacz gleby jest rozpoznawany przez wszystkich rolników na planecie jako rozwiązanie agro-ekonomiczne. Lemiesze z ich przesuniętymi końcówkami przemieszczają równomierną fale gleby i oszczędzają około 40% energii w porównaniu z lemieszami prostymi lub wygiętymi.

^ do góry

Chcesz wiedzieć więcej? Wypełnij poniższy formularz.
Skontaktujemy się z Tobą wkrótce.