AGROSAB Sp. z o.o.

Sprzedaż maszyn i urządzeń
specjalistycznych

Maszyny rolnicze / Staltech

Pługi zawieszane jednobelkowe

Pług zawieszany VN - R ze zmiennym kątem korpusu (32, 36, 40, 44 cm) i zabezpieczeniem zrywalnym

Pług VN - R skonstruowany został w systemie konstrukcji modułowej, o optymalnej funkcjonalności, prostej obsłudze, ograniczonej masie przy wysokiej wytrzymałości i dużej efektywności gospodarczej.
Pług posiada (skokową regulację szer. korpusu: 32, 36, 40, 44 cm) co pozwala dostosować go do różnych zadań i warunków polowych.
Przeznaczony jest do orki głębokiej ziem lekkich i średnich. Maszynę wyposażono w system zabezpieczeń mechanicznych (śruba zrywająca M16).

Pług zawieszany jednobelkowy U170J ze zmiennym kątem korpusu (28, 32, 36, 40 cm) i zabezpieczeniem zrywalnym

Pług U170J skonstruowany został w systemie konstrukcji modułowej, o optymalnej funkcjonalności, prostej obsłudze, ograniczonej masie przy wysokiej wytrzymałości i dużej efektywności gospodarczej.
Pług posiada (skokową regulację szer. korpusu: 28, 32, 36, 40 cm) co pozwala dostosować go do różnych zadań i warunków polowych.
Przeznaczony jest do orki głębokiej ziem lekkich i średnich. Maszynę wyposażono w system zabezpieczeń mechanicznych (śruba zrywająca M16).

Pług przeznaczony jest do współpracy z ciągnikami o mocy (od 45kW dla 3-skib), (55-75kW 4-skib), (dla 5 skib 75-110kW). Duża możliwość regulacji ustawiań układu zawieszenia TUZ pozwala na agregowanie z ciągnikami o różnej kategorii podwieszenia i zawsze zapewnia możliwość optymalnego ustawienie do właściwej pracy maszyny.

pobierz ulotkę pdf - (plug_jednobelkowy_U170J.pdf)

Pług zawieszany zagonowy z zabezpieczeniem resorowym

Pług zawieszany zagonowy z zabezpieczeniem resorowym "anti-stone" to lekka i niezawodna konstrukcja do orki średniej oraz głebokiej. Pług jest bardzo łatwy w obsłudze, wytarczy kilka regulacji i jest gotowy do prac. Resorak posiada regulowaną szerokość roboczą korpusów od 32 do 44 cm.

Do głównych zalet Resoraka należą:
  • praca non - stop, dzięki zastosowaniu zabezpieczeń resorowych korpusu
  • brak zapychania dzieki dużemu prześwitowi pod ramą - 76 cm
  • duża stabilność i wytrzymałość ramy (profil 120x120x10)
  • dobre odkładanie dzięki zastosowaniu odkładni śrubowych
Wyposażenie standardowe Resoraka:
  • lemiesze z dłutem dwustronnym
  • koło gumowe 10.0/80-12
Wyposażenie opcjonalne:
  • krój tarczowy z uchwytem
  • wzmocnienie resora

pobierz ulotkę pdf - (plug_jednobelkowy_Resorak_DNR_S45.pdf)

Pług zawieszny U006 BIS 3 -, 4 -, 5 skibowy do orki głębokiej

Pług U006 BIS skonstruowany został w systemie konstrukcji modułowej, o optymalnej funkcjonalności, prostej obsłudze, ograniczonej masie przy wysokiej wytrzymałości i dużej efektywności gospodarczej.

Przeznaczony jest do orki głębokiej ziem lekkich i średnich. Maszynę wyposażono w system zabezpieczeń mechanicznych, śruba zrywająca M16

pobierz ulotkę pdf - (plug_jednobelkowy_U006_BIS_40.pdf)

^ do góry

Chcesz wiedzieć więcej? Wypełnij poniższy formularz.
Skontaktujemy się z Tobą wkrótce.